@nprofile1q... już się zbliżam do takiego wieku, że też zaczynam rozważać, że spodenki może już nie wypada, ale cholera, jak jest takie gorąco, nie da się wytrzymać w tych długich spodniach.
Jak jeździsz rowerem to obowiązkowo musisz golić nogi. Przez to nie ma prędkości takiej. A co do tatuażu, to jak jest groźny to też trzeba uważać, bo może ten groźny tatuaż odgryźł kawał łydki i dopiero będzie problem.