Damus
Zenek73 · 4w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpq4w6359jtur60q4w0h5vnzsmc52yqdhtz52c6uq5je9nhfln9hfrs6dnnyw ja chodzę cały rok w długich spodniach. Nie wiem - spodenki wydają mi się takie n...
LukaszD profile picture
@nprofile1q... już się zbliżam do takiego wieku, że też zaczynam rozważać, że spodenki może już nie wypada, ale cholera, jak jest takie gorąco, nie da się wytrzymać w tych długich spodniach.

Jak jeździsz rowerem to obowiązkowo musisz golić nogi. Przez to nie ma prędkości takiej. A co do tatuażu, to jak jest groźny to też trzeba uważać, bo może ten groźny tatuaż odgryźł kawał łydki i dopiero będzie problem.
1
jenot · 4w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpq4w6359jtur60q4w0h5vnzsmc52yqdhtz52c6uq5je9nhfln9hfrs6dnnyw Ja to już jestem w takim wieku, że mam gdzieś, co wypada. Dzisiaj w pracy byłem w dżinsowych szortach i koszulce z krótkim rękawem. nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmew...