Schmaker · 7w Tak už i já musel do pneuservisu přezout na letní. Naštěstí byl ten zkérovanej mechanik celkem schopnej 😀 #auta #kids https://schmaker.eu/photo/198705744969fb75d58ed73878385591-0.jpeg Jan Antoš @Jan Antoš 1778088110 @Schmaker tady se pořád drzi ráno teploty okolo 5 stupňů, tak chvíli ještě počkáme. 1