Dlaczego niektórzy ludzie zakładają, że jak nie jesteś z nimi i aktywnie nie wspierasz ich działań, to jesteś przeciwko nim i/lub temu co sobą reprezentują?
Mam was po prostu w dupie, nie mam nic przeciwko oraz nic za. Istniejecie sobie i w żaden sposób nie psujecie mi dnia.
Mam was po prostu w dupie, nie mam nic przeciwko oraz nic za. Istniejecie sobie i w żaden sposób nie psujecie mi dnia.
2