Damus
Marek :troll_face: · 8w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpq5kzzx0j9smpmgj9c5tjqemryu6mdlu50q7c8jpfy492qqn9dwpuse05php a ja główny wątek w Tainted Grail. Diablo4 spisałem na straty dawno temu.
jenot profile picture
@nprofile1q...
Ja w zasadzie też - najbardziej mi "siadło" Diablo 2, w które ciągle i nieprzerwanie grywam od premiery. Ale, kupiłem czwórkę na premierę, kampania była całkiem niezła (jak na hack&slasha), oczywiście jeśli dobrało się odpowiednio wysoki poziom trudności, endgame był IMO do dupy. Teraz dokupiłem dodatek, przed premierą przeszedłem od początku kampanię necro, dokoksowałem go na maks według własnego widzimisię, a nie poradników z netu. I znów, fabularnie dodatek jest niezły pomijając to, że od nowa musiałem drzewko wypełnić, część umiejętności usunęli i nie wiem jeszcze czy to co zmienili mi leży, damage mam srogi, niestety bariery/wzmocnienia czasem mi się nie losują na czas i padam trupem. Ale to do dopracowania jeszcze jest. Podobają mi się runy. Ale... trochę boję się znów o endgame.
1
Marek :troll_face: · 8w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpq5kzzx0j9smpmgj9c5tjqemryu6mdlu50q7c8jpfy492qqn9dwpuse05php wolę rzucić kasą w ggg i pograć Path of Exile, niż płacić za dodatek do Diablo4. Kampania była fajna, a potem wszystko spadało z przepaści. Path of Exile 2 też jest znośne, z...