Během testování cookie lišty jsem si všiml, že Firefox si pamatuje obsah privátního okna i po jeho ukončení a znovuspuštění. Asi ten obsah zmizí po ukončení browseru, ale i tak mi to nepřijde úplně private.
Pak ještě zvažuju nasazení téhle varianty cookie lišty 🙂
Pak ještě zvažuju nasazení téhle varianty cookie lišty 🙂
1