Damus
jenot · 7w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpqd0sw42vewuqgs9rxyp6huvprnrld9kxgnxq8kjk7u3eqh9hnnx9slhkeve Ja w zasadzie też - najbardziej mi "siadło" Diablo 2, w które ciągle i nieprzerwanie grywam od premiery. Ale, kupiłem czwórkę na premierę, kampania była całkiem niezła (jak na...