@nprofile1q... tech 40 human lines je AGENTS.md :-) já osobně nemám rád automaticky nazývat AI generated code jako slop. Popravdě řečeno, AI za mě dělá nudnou práci zatímco já se můžu zabývat důležitějšími věcmi. Nehledě na to, že v několika případech to prostě píše, lepší kód než já sám. To je proste fakt.