Damus
Vitex · 2w
#Effeciency or #Slop ? https://f.cz/system/media_attachments/files/116/713/393/539/757/085/original/7c6366243aa025c3.png
Jan Antoš profile picture
@nprofile1q... tech 40 human lines je AGENTS.md :-) já osobně nemám rád automaticky nazývat AI generated code jako slop. Popravdě řečeno, AI za mě dělá nudnou práci zatímco já se můžu zabývat důležitějšími věcmi. Nehledě na to, že v několika případech to prostě píše, lepší kód než já sám. To je proste fakt.
1
Vitex · 2w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpqmkzzylj490402377yehmf976pkws8u27j85csvr3dh2c8ckug0mqgpa8z3 vidím to stejně