Schmaker
· 7w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpqja4gg90df9l39swd45630n9p6vhwm04yym56ngu6v4dnwm6kwynsfd385k
Pokud nejdou pod nulu, neřešil bych. Ale každej samozřejmě dle svýho vědomí a ...
@Schmaker @Schmaker nevím ale naše pneumatiky v návodu říkají že by měli zůstat pokud se průměrná teplota drží pod 7 stupňi. A ráno jsou tu ještě pořád taková jaká jsou