Wolf480pl · 3w nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpqwg64smga7nvgj44ntps9fp78lpzfk00xv5vf4zvdtuukld9dr0kqq756a0 Jeśli chesz "gnome 2 tylko aktualne", to tym próbuje być MATE. Moja mama używa i ... Rafał 🇵🇱🇺🇦🇲🇽🇩🇰🇬🇱🇪🇺 @Rafał 🇵🇱🇺🇦🇲🇽🇩🇰🇬🇱🇪🇺 1780435285 @nprofile1q... Hej, dzięki właśnie eksperymentowałem wtedy z Mate, ale było jeszcze niedopracowane.Dzięki za tipy co do reszty. Sprawdzę czy mi leży, bo tych akurat nie znam. Qt jakoś nigdy mi nie leżało.