Damus
KryptoMarto · 14w
Uz som cast pocul. Som z toho diania celkom nadseny aj nervozny zaroven. Napriek tomu, ze AI pouzivam aj pri svojich projektoch, mam dojem , ze vyrazne nestiham. Aky je tvoj setup, hlavne na tie open ...
Juraj profile picture
Mením tak raz za dva týždne. Claude code, codex, momentálne dosť používam opencode. API cez Venice, občas si zaplatím nejakú subscription. Momentálne opencode a gpt-5.4 cez github copilot. Ale zase sme chvíľu v móde, že takmer všetko je veľmi dobré, takže na tom až tak nezáleží, dôležité je robiť, nie skúšať
1❤️1
KryptoMarto · 14w
To je pravda. Ked ty toho robis toolko... Tak by som chcel aspon cast z toho mat aj ja. Mozno dalsia otazka je, ako sa ti to dari monetizovat a dostavat medzi ludi.