@nprofile1q... právě že jsme to teď doma aktuálně řešili i my. Od ledna máme zaplacenou letní dovolenou v zahraničí. Nikdy jsme na ní s dětmi nebyli (10 let). Letíme na jeden Řecký ostrov. Tedy ne moc blízko, ale taky ne moc daleko od konfliktu. Pojištěný zájezd máme a proto vím, že podmínky pojištění rozhodně nejsou napsané ve smyslu "zákazník se rozhodne že neleží, tak mu vrátíme peníze".
Ministra neřeším...
Ale váš neoblomný pocit, že tam všichni letí kvůli FOMO z Instagramu se mi tak nějak dotkl...