Damus
Táta Geek · 15w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpq4y2v9gl6260azk7tla7cklwfyum9ae3s9qrqqw6tr4rugeyzlrmsqz2zqz právě že jsme to teď doma aktuálně řešili i my. Od ledna máme zaplacenou letn...
Šalom profile picture
@nprofile1q... Explicitně jsem napsal většina - ne všichni! A také jsem napsal - ano, u některých to tak může být.
Ad to pojištění. Já také létám s dětma a pojištěný jsem vždy. Pojištění jsou na většinou kvůi zdravotním důvodům. Takže situace. Na letoviskem se asi bude válčit. Za a) i kdybych měl ty peníze vyhodit z okna, tak tam s dětmi nepojedu. za b) zajdu za doktorem a řeknu mu - hele, taková je situace. Doktor, protože je člověk, napíše, že dítě má virózu. Je to podvod - ano - ale v tom kontextu bych to vůbec neřešil. Prostě je to o prioritách. A pokud je pro někoho prioritnější jet se cákat v moři s rizikem, že mi nad hlavou budou lítat rakety, tak se omlovám, ale pro mne je to trochu dost posun ve vnímání reality. No a nebo to prostě vůbec neřešil a nevěděl - a to je to, co čem píši.
1
Táta Geek · 15w
nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpq4y2v9gl6260azk7tla7cklwfyum9ae3s9qrqqw6tr4rugeyzlrmsqz2zqz nejsme tu u soudu, tak se nemusíte hájit přesnými formulacemi. Jsme na sociální síti. A tam se píšou krátké příspěvky, které různě vyzní a na publikum různě působí....