@nprofile1q... Explicitně jsem napsal většina - ne všichni! A také jsem napsal - ano, u některých to tak může být.
Ad to pojištění. Já také létám s dětma a pojištěný jsem vždy. Pojištění jsou na většinou kvůi zdravotním důvodům. Takže situace. Na letoviskem se asi bude válčit. Za a) i kdybych měl ty peníze vyhodit z okna, tak tam s dětmi nepojedu. za b) zajdu za doktorem a řeknu mu - hele, taková je situace. Doktor, protože je člověk, napíše, že dítě má virózu. Je to podvod - ano - ale v tom kontextu bych to vůbec neřešil. Prostě je to o prioritách. A pokud je pro někoho prioritnější jet se cákat v moři s rizikem, že mi nad hlavou budou lítat rakety, tak se omlovám, ale pro mne je to trochu dost posun ve vnímání reality. No a nebo to prostě vůbec neřešil a nevěděl - a to je to, co čem píši.