jenot · 7w nostr:nprofile1qy2hwumn8ghj7un9d3shjtnyd968gmewwp6kyqpqd0sw42vewuqgs9rxyp6huvprnrld9kxgnxq8kjk7u3eqh9hnnx9slhkeve Ja w zasadzie też - najbardziej mi "siadło" Diablo 2, w które ciągle i nieprzerwan... Marek :troll_face: @Marek :troll_face: 1777794375 @jenot wolę rzucić kasą w ggg i pograć Path of Exile, niż płacić za dodatek do Diablo4. Kampania była fajna, a potem wszystko spadało z przepaści. Path of Exile 2 też jest znośne, za 2 lata może będzie fajne. 1